Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Ora është Wed Jan 24, 2018 5:20 am

Shkenca

 • Shkenca

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkenca dhe Jeta


  Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
  4 Temat
  4 Mesazhet
  Wed Nov 24, 2010 4:39 pm
  spirit twin v Shkenca dhe jeta
 • Informatika


  Informatika si lend shkencore. Te mundohemi ti ndihmojm njeri tjetrit rreth gjerave, problemeve gjat punes me kompjuter.
  5 Temat
  5 Mesazhet
  Fri Nov 26, 2010 9:29 pm
  Gεאтi Lidhen Office dhe Google Docs
 • Mjeksia & Shendeti


  Shendeti i njeriut gjeja e par qe duhet ta kete dhe duhet kushtuar vemendje te plot.
  26 Temat
  29 Mesazhet
  Fri Nov 26, 2010 9:25 pm
  Gεאтi Përse fëmijët gënjejnë?
 • Psikologjia


  Shkenca e njeriut dhe njekohesisht ajo qe i jep jetes son kuptim.
  16 Temat
  17 Mesazhet
  Wed Nov 24, 2010 5:32 pm
  Boni Çfarë sjell dhuna e përdorur në shkollë?
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement